Piyano Eğitimi
Piyano Eğitimi
Piyano eğitimi için gerekli olan ön müzik eğitimi, çeşitli şekillerde çocuğa verilmekte ve bu bilgiler yaşamı boyunca önemli bir yer tutmaktadır.
Gitar Eğitimi
Gitar Eğitimi
Gitar telli çalgılar ailesinin üyesidir. Öğrencimiz ile tanışma aşamasında el,kol yapısı incelenip fiziki yapısına uygun bir gitar boyutu tercih edilir.
Keman Eğitimi
Keman Eğitimi
Çocukların ritim ve müzik bilgisini geliştirmek, onların fiziksel gelişimlerine destek olmak ve onları müzik konusunda nitelikli bir insan olarak yetiştirmek için en uygun enstrümanlardan biridir.
Bateri Eğitimi
Bateri Eğitimi
Fiziki ve ritimsel yatkınlığı olan öğrencilerin ilk dersten itibaren parmak ve bilek egzersizi ile eğitim süreci boyunca devam edecek olan etüt çalışmalarına başlanır.
Flüt Eğitimi
Flüt Eğitimi
Flüt eğitiminde flütü tutuş ve flütle duruş pozisyonlarının, özellikle başlangıç aşamasında doğru anlaşılması ve uygulanması, flüt eğitimi sürecinde başarıyı etkileyen önemli konulardan bir tanesidir.
Ses Eğitimi
Ses Eğitimi
Ses kontrolünü en iyi şekilde kullanmak için şan dersi önerilir. Şan dersi ile sesini daha doğru kullanmayı öğrenebilir, doğru nefes alabilir ve sesini doğru kontrol edebilirsiniz.
Klarnet Eğitimi
Klarnet Eğitimi
Parmak egzersizleri, nota okuma çalışmaları sonucunda gelinen seviyede parça çalmaya başlayan öğrenci repertuvar oluşturarak glissando, çarpma, nüans, koma gibi ileri seviye teknik çalışmalarına geçiş yapar.
Bağlama Eğitimi
Bağlama Eğitimi
Her enstrüman eğitimde olduğu gibi Bağlama enstrümanıyla da en hızlı yol kat etmenin yolu ilk derslerde yapılacak olan egzersizlerden geçmektedir.
Prodigies Eğitimi
Prodigies Eğitimi
Çocuklar işitsel gelişimleri için, kritik dönemleri boyunca bireysel notalara ve küçük nota gruplarına odaklanır. Bu durum, çocukların genel formlarını kazandıkları yıllarda tipik bir piyano dersinden daha fazla müzikal öğrenmeye izin verir.

En Son İncelenenler

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now

Fi Sanat

Müzik Eğitim ve Sanat Merkezi Bursa

Your cart is empty.